Lider Pomocy Frankowiczom

Blisko 30 000 frankowiczów już nas wybrało. Dlaczego warto nam zaufać?

Lider Pomocy Frankowiczom

Blisko 30 000 frankowiczów już nas wybrało. Dlaczego warto nam zaufać?

Zawsze stoimy po

stronie frankowiczów

Votum Robin Lawyers S.A. wchodzi w skład Grupy Kapitałowej VOTUM, którą tworzą wyspecjalizowane podmioty skoncentrowane na świadczeniu pomocy prawno-finansowej w szczególności klientom indywidualnym. Ugruntowana pozycja na rynku oraz wieloletnie doświadczenie Votum Robin Lawyers S.A. zapewniają bezpieczeństwo i najwyższą jakość obsługi. Gwarantujemy wsparcie specjalistów na wszystkich etapach postępowania – od zawarcia umowy, po formalności związane z zamknięciem kredytu po wyroku. Tak szeroki zakres gwarancji wyróżnia nas na rynku usług pomocy frankowiczom.

Dlaczego warto nam zaufać?

01​
Doświadczeni

Od ponad 5 lat świadczymy skuteczną pomoc kredytobiorcom frankowym. Każdego miesiąca zgłasza się do nas kilkaset kolejnych osób potrzebujących profesjonalnej obsługi prawnej.

02​

Odpowiedzialni

Bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Szczegółowo analizujemy okoliczności na kluczowych etapach, aby zminimalizować ryzyko procesowe.

03​

Skuteczni​

Uzyskaliśmy już ponad 3300 korzystanych wyroków dla naszych klientów. W samym I kwartale 2022 r. nasza skuteczność orzeczeń prawomocnych  wyniosła 100%.

„Tym, których sprawa jest słuszna, nigdy nie brak argumentów.”

Eurypides

„Tym, których sprawa jest słuszna, nigdy nie brak argumentów.”

Eurypides

Opinia frankowiczów

jest dla nas ważna

Działalność spółki Votum Robin Lawyers S.A. koncentruje się na pomocy klientom posiadającym umowy kredytowe powiązane z walutami obcymi, w szczególności indeksowane lub denominowane do franka szwajcarskiego. Mamy ponad 1100 opinii w Opiniach Google i p0nad 1600 w niezależnym centrum badania opinii Trust Mate. Sprawdź!

Alicja G

Firma rzetelna, uczciwa. Super kontakt. Zawsze odpowiadają na pytania. Znajomi wygrali i wiem że jestem w dobrych rękach.

Mirosława N

Szybka, profesjonalna obsługa. Dobry kontakt z przedstawicielami firmy.

Beata L

Szybko sprawnie i na temat polecam. Szacunkowa kalkulacja darmowa od Was zależy co z tą wiedzą zrobicie. Polecam ?

Piotr K

Witam. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, pełen profesjonalizm. Pozdrawiam.

opinie votum robin lawyers

tagi: Ranking Kancelarie Frankowiwicze Prawdopodobnie najlepsza lider top10 Rzeczpospolita Votum | Warszawa, Katowice, Kraków, Poznań, Łódź, Wrocław, Trójmiasto, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Słupsk, Koszalin, Szczecin, Koóbrzeg, Płock, Inowrocław, Toruń Bydgoszcz, Konin, Zielona Góra, Jelenia Góra, Kielce, Olsztyn, Białystok, Rzeszów, Tarnów, Tarnobrzeg, Lublin, Siedlce.

Opinie konsumentów widoczne na stronie internetowej zostały zebrane przez TrustMate S.A. we Wrocławiu nie są weryfikowane przez Votum Robin Lawyers S.A

Kacper Jankowski

Kacper Jankowski

Prezes Zarządu

„TSUE potwierdził prawo frankowiczów do zawieszenia rat na czas trwania procesu! W przypadku zgody sądu będzie to dla nich odczuwalny oddech finansowy, motywujący do dochodzenia swoich praw na drodze sądowej.”

 

Eksperci w Pomaganiu​ frankowiczom

#MocnaGrupa​

Nasi eksperci w grupie kapitałowej pomogli już ponad 300.000 klientom. Naszą misją jest wsparcie konsumentów w sporach z instytucjami rynku finansowego. Od ponad 17 lat skutecznie walczymy o prawa naszych klientów.

(R)ewolucyjna Nowość

Nie podejmujesz działań w obawie, że dostaniesz pozew od banku?

Nasza umowa zawiera gwarancję: „BEZPIECZEŃSTWO KLIENTA„. Oprócz kompleksowej obsługi sprawy,  każdemu klientowi zapewniamy reprezentację w przypadku roszczeń ze strony banku.

Jeżeli w związku z wykonywaniem naszej umowy bank będzie dochodził od Ciebie wynagrodzenia za korzystanie z kapitału udostępnionego na mocy umowy kredytu lub pożyczki, VOTUM ROBIN LAWYERS zobowiązuje się do powzięcia czynności zmierzających do wykazania bezzasadności roszczeń. W praktyce oznacza to, że będziemy bronić Twoich praw również na etapie sądowym.

votum robin wyroki prawomocne 0922
Nasz zespół

dla frankowiczów

Zarząd

Kacper Jankowski

Kacper Jankowski

Prezes Zarządu

Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Z Grupą Kapitałową VOTUM związany od 2010 roku. Swoją karierę w grupie kapitałowej rozpoczął od stanowiska Młodszego referenta ds. prawnych. Następnie pełnił obowiązki Kierownika Działu Prawnego, a obecnie Dyrektora Departamentu Spraw Bankowych VOTUM S.A. oraz Prezesa Spółki VOTUM Robin Lawyers S.A. Lider projektu frankowego. Od maja 2022 r. wiceprezes Votum S.A.

Rada Nadzorcza

andrzej dadello votum

Andrzej Dadełło

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Na stanowisko Przewodniczącego Rady Nadzorczej VOTUM S.A. powoływany jest nieprzerwanie od 2005 roku. Posiada wykształcenie wyższe – jest absolwentem Wydziału Zarządzania i Informatyki na Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego we Wrocławiu (obecna nazwa uczelni: Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu) oraz Historii na Wydziale Nauk Historycznych i Pedagogicznych Uniwersytetu Wrocławskiego. Od 1995 posiada licencję maklera papierów wartościowych. Znaczący akcjonariusz VOTUM S.A. oraz założyciel i główny akcjonariusz DSA Financial Group S.A., a także Prezes Zarządu tej spółki. Przewodniczący Rad Nadzorczych spółek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej DSA Financial Group S.A. oraz VOTUM S.A.
Bartlomiej Krupa

Bartłomiej Krupa

Członek Rady Nadzorczej

Absolwent studiów prawniczych na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Swoją karierę rozpoczął w jednej ze spółek doradztwa odszkodowawczego.
Od 2007 r. związany jest z Grupą Kapitałową Votum, w której przeszedł wszystkie szczeble kariery – począwszy od młodszego referenta ds. prawnych, poprzez dyrektora departamentu prawnego po wiceprezesa zarządu. Od 2017 r. nieprzerwanie na stanowisku Prezesa Zarządu Votum S.A. Zasiada w radach nadzorczych spółek z GK Votum oraz w radzie nadzorczej klubu sportowego MKS Miedź Legnica. Od 2013 r. zajmuje także stanowisko Dyrektora Prawnego w Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy sp. k. Wieloletni Prezes, a obecnie Członek honorowy Polskiej Izby Doradców i Pośredników Odszkodowawczych; autor wielu publikacji w prestiżowej prasie branżowej. Prywatnie – mąż i ojciec dwóch córek.
krzysztof rosner dsa

Krzysztof Rosner

Członek Rady Nadzorczej

Absolwent kierunku Zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Od początku kariery zawodowej związany z DSA Financial Group S.A.., w ramach której funkcjonuje DSA Investment S.A. W 2010 r. awansowany na stanowisko Dyrektora Regionalnego. Rokrocznie uzyskuje tytuł najlepszego dyrektora sprzedaży w strukturach DSA Investment S.A., a także jednego z najlepszych sprzedawców programów inwestycyjnych. Od września 2014 r. pełnomocnik Zarządu DSA Investment S.A. ds. szkoleń. W listopadzie 2016 r. powołany na stanowisko Członka Zarządu w DSA Investment S.A., od stycznia 2019 r. pełni funkcję Prezesa Zarządu
gc

Grzegorz Celeban

Członek Rady Nadzorczej

Z Grupą Kapitałową VOTUM związany od marca 2007 roku. W tym czasie awansował od Przedstawiciela, przez Kierownika i Dyrektora Regionalnego do Dyrektora Generalnego. Specjalizuje się w budowaniu zespołów sprzedażowych, tworzeniu i kształceniu liderów, marketingu internetowym oraz sprzedaży.
rp

Radosław Pęcherzewski

Członek Rady Nadzorczej

Od początku swojej kariery przedmiotem jego działalności jest obsługa klienta i sprzedaż. Menadżer, praktyk i specjalista w zakresie rekrutacji i budowy efektywnych zespołów sprzedażowych. Z Grupą Kapitałową VOTUM związany od 2005 roku. Przeszedł wszystkie stopnie kariery w Departamencie Sprzedaży, od 2010 roku Dyrektor Regionalny VOTUM S.A. Jest Członkiem Polskiej Izby Pośredników i Doradców Odszkodowawczych, która zrzesza przedsiębiorców branży odszkodowawczej.
ul. Wyścigowa 56 i
53-012 Wrocław

Telefon

71 36 86 981

Telefon

71 36 86 981