Emisja filmu już w sobotę, 29.10.2022 r. o godzinie 22:15 

Film „Banksterzy” to historia o systemie bankowym , obnażająca mechanizmy jego funkcjonowania, które dotychczas nie ujrzały światła dziennego. Zdarzenia, o których opowiada fabuła filmu mogły mieć wpływ na życie wielu kredytobiorców, którzy do dzisiaj zmagają się ze skutkami zaciągnięcia kredytu denominowanego lub indeksowanego do franka szwajcarskiego.

W filmie, który bezkompromisowo opowiada o systemie bankowym i chciwości, mającej wpływ na życie codzienne wielu frankowiczów, zobaczymy m.in. Katarzynę Zawadzką, Antoniego Królikowskiego, Magdalenę Lamparską, Tomasza Karolaka, Jana Frycza, Małgorzatę Kożuchowską i Rafała Zawieruchę.

Votum Robin Lawyers jako koproducent zaprasza na film. Warto sobie przypomnieć, o czym jest ta produkcja i dlaczego warto zasiąść przed TV.

Tomasz Karolak: „Cześć Kochani, dzisiaj nagrywam specjalnie dla Klientów firmy Votum z Wrocławia, której też jestem Klientem i która była koproducentem filmu „Banksterzy”, już w sobotę, w stacji TVN, będzie można obejrzeć film o całej tej sprawie kredytów frankowych. Zapraszam Was serdecznie i wszystkich Was pozdrawiam serdecznie. Votum jest GIT! :)”